Otevírací doba pobočky Homole (Č. Budějovice) je v PO - PÁ od 8:00 do 17:00. SO od 8:00 - 12:00.

Gumová dlažba 50 x 50 x 2,5 cm černá dlaždice

Kód: DH1-25-0300-15
Novinka PŘIPRAVENO K EXPEDICI
Značka: REGUTEC
185 Kč / ks 152,89 Kč bez DPH
Skladem

Ideální pro podlahy do tělocvičny, fitness center, na dětská hřiště, parky, vily, nádvoří, garáže, sklady a další místa, kde potřebujete bezpečný povrch.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pryžová dlažba 50 x 50 x 2,5 cm černá

S vlisovanými otvory pro kotevní prvky a rastrem na spodní straně je univerzální gumová elastická krytina s malou hmotností a nízkou cenou. Snadno instalovatelné desky jsou vhodné pro nová i starší hřiště, protože zajišťují čistší a bezpečnější alternativu k betonovým nebo asfaltovým povrchům, písku, štěrku, či jiným povrchům hřišť. Plochy z gumových desek jsou příjemného vzhledu, mají vynikající schopnost absorpce nárazů a zvuku, jsou vodopropustné, extrémně trvanlivé a dlouhodobě pružné. K jejich běžné údržbě postačí opláchnutí proudem vody ze zahradní hadice, popř. čistění vysokotlakým nebo kartáčovým mycím strojem a ekologicky odbouratelnými čistícími prostředky. 
Různé barvy gumových dlaždic a jejích kombinace Vám umožní vytvářet povrch v individuálním stylu. Vzhledem k pružnosti pryžového povlaku je významně sníženo riziko poranění na použitých místech. Povrch je vhodný jak pro venkovní, tak pro vnitřní použití. Ideální pro podlahy do tělocvičny, fitness center, na dětská hřiště, parky, vily, nádvoří, garáže, sklady a další místa, kde potřebujete bezpečný povrch.
Desky na dětská hřiště byly vyvinuty mimo jiné za účelem snižování rizika vážného zranění způsobeného pádem z herního prvku (houpačky, prolézačky) na minimum a byly testovány v souladu s bezpečnostními požadavky dle ČSN EN 1177.
Spojovací systém se skládá z plastových spojovacích kolíků, které umožňují rychlou a snadnou instalaci a po vložení brání posunutí desek.

Technické parametry: 

 • Rozměr desky: 500 x 500 mm
 • Celková výška desky: 25 mm
 • Výška spodního rastru: 15 mm
 • Barva: černá
 • Doporučený podklad: beton
 • Otvory pro kotevní prvky: 4 ze dvou protilehlých stran
 • Hmotnost desky: ∼ 3,9 kg
   

Doporučení k montáži:

 • Montáž a pokládku pryžové dlažby je nutno vždy provádět se zohledněním možných rozměrových změn pryžové dlažby vlivem povětrnostních podmínek a zejména s přihlédnutím k běžné tepelné roztažnosti vlivem teplotních změn. Jedná se o přirozenou vlastnost dodávaných produktů – pryžové dlažby, proto zmiňované rozměrové změny pryžové dlažby nelze v tomto případě považovat za vadu a nelze je ani z tohoto důvodu reklamovat.
 • Doporučujeme při pokládce čtvercové dlaždice jednu řadu posunout vůči druhé o polovinu délky čtvercové dlaždice. Při použití tohoto způsobu pokládání pryžových dlaždic, je vydlážděná plocha velmi kompaktní a homogenní.
 • V případě potřeby pokládky pryžové dlažby pod sebe, lze montáž pryžové dlažby provést pouze na podloží nepropouštějícím vodu z důvodu nutnosti přilepovat pryžové dlaždice k podkladu pro zajištění kompaktnosti povrchu a zabránění případným deformacím.
 • V případě montáže pryžové dlažby s použitím plastových spojek, doporučuje přilepovat pryžovou dlažbu k podkladu pro zabránění případnému odcizení dlaždic a zajištění kompaktnosti povrchu.
 • Instalaci je nutné provádět na rovném a pevném povrchu!

Doplňkové parametry

Kategorie: Gumová dlažba
Barva: Černá
Celkový rozměr: 50 x 50 x 2,5 cm
Hmotnost dlaždice: ~ 3,9 kg
Počet v balení: 1 ks
Rozměr: 500 x 500 mm
Spodní rastr: 15 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: