Otevírací doba pobočky Homole (Č. Budějovice) je v PO - PÁ od 8:00 do 17:00. SO od 8:00 - 12:00.

Zatravňovací rastr plastový 57 x 57 x 1,8 cm zelený

Kód: 0000A65VR
Novinka PŘIPRAVENO K EXPEDICI
Značka: DALIFORM
87 Kč / ks 71,90 Kč bez DPH
Skladem

EASY PARK® je univerzální technická mřížka pro dláždění přírodních povrchů vertikální osázení budov. Je vyrobená z termoplastické pryskyřice, UV stabilní a šetrná k životnímu prostředí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

EASY PARK® technická mřížka pro osázení budov a dláždění přírodních povrchů


EASY PARK® představuje ideální řešení pro trvalé (nebo provizorní) vytváření příjezdových cest, parkovacích ploch, chodníků nebo ostrůvků podle různých potřeb a je vynikající nástroj pro městskou architekturu, který spojuje do jediné aplikace estetiku, technické provedení izolace, ochranu vnějšího povrchu budovy a zlepšení životního prostředí.

Díky své specifické struktuře chrání Easy Park® trávník za každého počasí před drcením v důsledku průjezdu a parkování motorových vozidel a zároveň podporuje přirozený růst a zakořeňování vašeho trávníku. Lze ho používá na osázení nových nebo renovovaných budov pro jakékoli použití: obytné, kancelářské, obchodní, průmyslové a veřejné budovy, jako jsou školy, nemocnice, ...

Díky modulárnímu vývoji a jednoduchému systému zaháknutí samec/samice vám umožní rychle připravit velké plochy. V případě potřeby je snadno a rychle vyjímatelná a připravená k opětovnému použití.
Easy Park® je k dispozici v zelené barvě.

Technické parametry:

easy park rozměry
 • Celkový rozměr: 57 x 57 x 1,8 cm
 • Hmotnost: 1 kg/ks
 • Nosnost: 200 t/m2
 • Počet ks do m2: 3 ks
 • Barva: zelená

Vlastnosti:

 • Extrémní všestrannost, snadné umístění, nízká hmotnost, intuitivní zámkový systém háku s vodítky samec/samice, který umožňuje pokrýt velké plochy v krátkém čase s výsledným snížením nákladů na instalaci.
 • Ekologické díky použití materiálu, který je recyklovatelný, ekokompatibilní a znovu použitelný.
 • Lze jej snadno vyjmout a pohodlně a rychle přemístit.
 • Obzvláště flexibilní, kopíruje profil terénu a budov i v případě nerovných povrchů.
 • Podporuje odvodnění a výměnu výživných prvků, což prospívá rychlé a pevné tvorbě kořenů.
 • Umožňuje dešťové vodě přirozeně filtrovat zeminou a respektovat hydrogeologickou rovnováhu lokality.

Způsoby použití:

1. pokládka na stěny budov k osázení zelení

 • Ochrana povrchů budov před slunečním zářením a před účinky dešťové vody.
 • Tepelná izolace a bariérová ochrana před větrem, což vede k úsporám energie.
 • Zlepšení mikroklimatu snížením vnějšího vytápění: v noci vegetace zabraňuje tepelným ztrátám, zatímco ve dne absorbuje teplo z potu a udržuje budovu chladnější.
 • Zvuková izolace: přítomnost zeleně a jejího substrátu stojí proti přirozené překážce šíření hluku.
 • Zlepšení kvality ovzduší: díky syntéze chlorofylu rostliny absorbují oxid uhličitý a uvolňují kyslík a některé druhy také absorbují částice a znečišťující látky.
 • Zlepšení estetiky a snížení vizuálního dopadu.
 • Zvýšená biologická rozmanitost: vytváří ideální stanoviště pro rostliny a ptáky.
 • Vizuální a psychologické výhody: přítomnost vegetace, zejména ve městech, kde jí chybí, šíří pozitivní pocity, snižuje stres a uvolňuje.

Jedná se o vynikající nástroj pro městskou architekturu, který spojuje do jediné aplikace estetiku, technické provedení izolace, ochranu vnějšího povrchu budovy a zlepšení životního prostředí.

Používá se na nové nebo renovované budovy pro jakékoli použití: obytné, kancelářské, obchodní, průmyslové a veřejné budovy, jako jsou školy, nemocnice,...

2. pokládka na zem jako zatravňovací tvárnice

Easy Park® lze použít k trvalé nebo dočasné ochraně trávníku v případě akcí, koncertů, výstav, festivalů, jako přistávací plochu pro vrtulníky a mikrolighty, na jakémkoli povrchu i jako parkovací plochu.
Je ideální pro rychlé vytváření pěších cest, pruhů, parkovacích ploch, vybavených nouzových oblastí, stanových městeček, přijímacích středisek, aniž by měnil stav lokalit nebo měnil dopad na životní prostředí.

Easy Park® chrání přirozený povrch půdy, který lze okamžitě využít pro průjezd a parkování motorových vozidel.

Principem je osadit povrch technickými mřížemi opatřenými velmi robustní buněčnou strukturou, ve které je drn, zbývající několik mm pod svislými stěnami chodníku, chráněn před rozdrcením.

Váha vozu je tak rozložena na velkou podlahovou plochu, která zase dostatečně přitlačí podkladovou zeminu, aby ji zhutnila.
Tím se zabrání zácpě půdy, která by zejména za deště pokryla oblast bahnem, čímž by se lokalita stala neživotaschopnou, což by vedlo ke špatnému odvodnění a udušení kořenů.

Easy Park® je vysoce odolný vůči povětrnostním vlivům, je šetrný k životnímu prostředí a respektuje přirozené vlastnosti půdy, usnadňuje propustnost a výměnu živin substrátu.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Zatravňovací dlažba
Barva: Zelená
Nosnost: 200 t/m2
Počet v balení: 1 ks
Použití: Na budovy, Na podlahu
Rozměr: 570 x 570 x18 mm
Specifikace: na 1m2 potřebujete 3 ks
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: