Z DŮVODU VELKÉHO MNOŽSTVÍ OBJEDNÁVEK SE MŮŽE EXPEDICE ZÁSILEK O 2 - 3 DNY PRODLOUŽIT. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ, VÁŠ PRODOMOSLINE.CZ

Asfaltový střešní šindel hnědý HEXAGONAL ROCK

Kód: 3020007A
Značka: SHINGLAS
695,77 Kč –50 %
Asfaltový střešní šindel hnědý HEXAGONAL ROCK
695,77 Kč –50 % 346,84 Kč / bal 286,64 Kč bez DPH 115,61 Kč / 1 m2
Skladem

Asfaltové šindele z organických vláken sycených bitumenem, jsou určeny na střechy od sklonu 12°. Spodní strana je opatřena celoplošnou samolepicí vrstvou. Montáž je natolik jednoduchá, že ji zvládne úplně každý.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Střešní šindel HEXAGONAL z organických vláken sycených bitumenem v hnědé barvě. 
Bitumenové střešní šindele HEXAGONAL jsou určeny na střechy od sklonu 12°. Spodní strana je opatřena celoplošnou samolepící vrstvou - před použitím je nutné strhnout pásku! Flexibilní střešní tašky SHINGLAS – dokonalá střešní krytina umožňující realizaci všech Vašich architektonických nápadů a snů. Vila, rodinný dům za městem nebo letní chata - šindel zdůrazní individualitu Vašeho domu a jeho harmonii s okolní krajinou. Střešní krytina neboli bitumenová střešní krytina jsou šindele řezané do určitých tvarů. Jednotlivé šindele jsou vyrobeny na bázi skelného vlákna, na nějž se z obou stran nanáší speciální bitumenová směs. Právě díky němu je dosahováno vysoké estetické kvality flexibilních střešních tašek. Z horní nebo přední strany mají šindele barevný posyp.

Technické parametry:Aplikace:
K podkladu se krytina připevňuje s pomocí speciálních hřebíků a za velmi krátkou dobu se dvě vrstvy flexibilních tašek spékají do monolitní homogenní krytiny díky samolepicí oblast na spodní straně. Absolutní hermetičnost střešní krytiny je zaručena! Montáž je natolik jednoduchá, že ji zvládne úplně každý.
*Životnost šindele je až 30 let, dle klimatických podmínek.

Šindele z různých šaří mohou mít odchylky v odstínech.

Montážní návod:

Doplňkové parametry

Kategorie: Střešní šindele a pásy
Barva: Hnědá
Hmotnost: 1bal (3m2) = 28kg
Počet v balení: 3 m2
Specifikace: Částečná samolepící vrstva
Typ: Asfaltový
Záruka : 10 let
Životnost: až 30 let*
jednotky: m2
Množství v balení: 3

Asfaltový střešní šindel hnědý HEXAGONAL ROCK

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: