Z DŮVODU VELKÉHO MNOŽSTVÍ OBJEDNÁVEK SE MŮŽE EXPEDICE ZÁSILEK O 2 - 3 DNY PRODLOUŽIT. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ, VÁŠ PRODOMOSLINE.CZ

Asfaltový střešní šindel zelená BOBROVKA ROCK

Kód: 2030007A
Značka: SHINGLAS
695,77 Kč –48 %
Asfaltový střešní šindel zelená BOBROVKA ROCK
695,77 Kč –48 % 364 Kč / bal 300,83 Kč bez DPH 121,33 Kč / 1 m2
Skladem

Asfaltové šindele z organických vláken sycených bitumenem, jsou určeny na střechy od sklonu 12°. Spodní strana je opatřena částečnou samolepící vrstvou. Montáž je natolik jednoduchá, že ji zvládne úplně každý.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Střešní šindel BOBROVKA z organických vláken sycených bitumenem v provedení zelené barvě. 
Bitumenové střešní šindele BEAVER jsou určeny na střechy od sklonu 12°. Spodní strana je opatřena částečnou samolepící vrstvou. Flexibilní střešní tašky SHINGLAS – dokonalá střešní krytina umožňující realizaci všech Vašich architektonických nápadů a snů. Vila, rodinný dům za městem nebo letní chata - šindel zdůrazní individualitu Vašeho domu a jeho harmonii s okolní krajinou. Střešní krytina neboli bitumenová střešní krytina jsou šindele řezané do určitých tvarů. Jednotlivé šindele jsou vyrobeny na bázi skelného vlákna, na nějž se z obou stran nanáší speciální bitumenová směs. Právě díky němu je dosahováno vysoké estetické kvality flexibilních střešních tašek. Z horní nebo přední strany mají šindele barevný posyp.

Technické parametry:Aplikace:
K podkladu se krytina připevňuje s pomocí speciálních hřebíků a za velmi krátkou dobu se dvě vrstvy flexibilních tašek spékají do monolitní homogenní krytiny pomoci průchozího Termo-pruhu. Absolutní hermetičnost střešní krytiny je zaručena! Montáž je natolik jednoduchá, že ji zvládne úplně každý.
*Životnost šindele je až 30 let, dle klimatických podmínek.

Šindele z různých šaří mohou mít odchylky v odstínech.

Montážní návod:

Doplňkové parametry

Kategorie: Střešní šindele a pásy
Barva: Zelená
Hmotnost: 1bal (3m2) = 28kg
Počet v balení: 3 m2
Specifikace: Částečná samolepící vrstva
Typ: Asfaltový
Záruka: 10 let
Životnost: až 30 let*
jednotky: m2
Množství v balení: 3

Asfaltový střešní šindel zelená BOBROVKA ROCK

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: