Otevírací doba pobočky Homole (Č. Budějovice) je v PO - PÁ od 8:00 do 17:00. SO od 8:00 do 12:00.

Komínový nástavec s podstavou EKON hlavice 150 mm NEREZ

Kód: KOM.059
PŘIPRAVENO K EXPEDICI
Značka: PRODOMOS line
ZDARMAZDARMA
Komínový nástavec s podstavou EKON hlavice 150 mm NEREZ
2 841 Kč / ks 2 347,93 Kč bez DPH
Skladem

Komínová hlavice je vyrobena z nerezového plechu o síle 0,6 - 1,0 mm, a spojena bodovými svary a nýtováním. Je vhodná pro odvod spalin ze všech typů spotřebičů. Je odolná vůči vlhkosti, což umožňuje suchý i mokrý provoz spotřebičů. Použití je vhodné jak u novostaveb, tak i při rekonstrukcích. Odpovídá požadavkům ČSN EN 1856-1 - vyráběna z komponentů EKON, který je certifikován.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nerezové komínové hlavice s podstavou EKON 150 mm

Je vhodná pro odvod spalin ze všech typů spotřebičů. Je odolná vůči vlhkosti, což umožňuje suchý i mokrý provoz spotřebičů. Použití je vhodné jak u novostaveb, tak i při rekonstrukcích. Vyrobena z nerezového plechu o síle 0,6 - 1,0 mm, a spojena bodovými svary a nýtováním. Provedení stříšky omezuje úlet pevných částic spalování a zároveň zabraňuje zatékání dešťové vody do komínového průduchu.

Komínová hlavice EKON svou konstrukcí zlepšuje tah komína a působí i jako ochranný prvek a především jeho hlavy. Zvýšením tahu dochází ke zdokonalení průběhu hoření a zvýšená teplota spalin opět zvyšuje tah komínu. Vhodná pro všechny typy komínů, kamen, kotlů a stejně poslouží i pro různé typy ventilačních zařízení.

Skládá se ze dvou částí:

  • vnitřní roura se základovou deskou.
  • plášť válcového tvaru s prolisovanými okénky a difuzorem s odklápěcí stříškou.


Na plášti hlavice je v horní části přibudován difusor se stříškou, který sestává z křidélek připevněných k rouře difusoru, jejichž tvarové uspořádání tvoří prstenec. Těleso hlavice má po obvodě svého pláště vytvořenou soustavu vstupních otvorů a ve své spodní části výseky. Vstupní otvory tělesa hlavice jsou vytvořeny ve tvaru příčné poloviny pláště jehlanu a vyhnuty směrem vzhůru dovnitř pláště. Stříška hlavice je připevněna k difusoru pomocí otočného pantu a zajišťovacích spon, zapadajících do zajišťovacích otvorů difusoru. Stříška je vytvořena z horního a spodního dílu tvaru kuželu, opatřeného kondenzačním otvorem. Na horní části pantu je nesmazatelně provedeno označení výrobce komínové hlavice.

Odpovídá požadavkům ČSN EN 1856-1 - vyráběna z komponentů EKON, který je certifikován. 

Technické parametry:

Doplňkové parametry

Kategorie: Komínové hlavice a turbíny
Celková výška: 420 mm
Hmotnost hlavice: 2,9 kg
Počet v balení: 1 ks
Průměr: 150 mm
Průměr klobouku: 220 mm
Specifikace: nástavec s podstavou
Hmotnost: 2,91 kg
DOPRAVA: ZDARMA

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: