Otevírací doba pobočky Homole (Č. Budějovice) je v PO - PÁ od 8:00 do 17:00. SO od 8:00 do 12:00.

Plechová krytina trapézový plech Blacho TRAPÉZ T18 Plus 0,5 PLADUR matná RAL 9005 černá 2 m

Kód: 412110369005
PŘIPRAVENO K EXPEDICI Záruka 45 let
Značka: BLACHOTRAPEZ
555 Kč / ks 458,68 Kč bez DPH 236,57 Kč / 1 m2
Skladem

Trapézové plechy díky svým univerzalním vlastnostem nacházejí široké uplatnění ve stavebnictví, jako střešní krytiny i jako oplaštění fasád.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Trapézový plech T18 PLUS 0,5 mm plechová krytina Blachotrapez - provedení RAL 3009 PLADUR matná, délka 2 m

Kalkulátor pro plechové tabule je pouze orientační. Velmi důležitý je rozměr krytiny a překlad jednotlivých tabulí při pokládání na střechu. Pokud si nejste jistí přesnou spotřebou krytiny, poraďte se s naším technickým poradcem, aby nedošlo k situaci, kdy Vám materiál bude chybět.

Trapézová plechová krytina je výjimečná svou jednoduchostí a výraznou formou. Umožňuje realizaci efektivních konstrukci, které často lomí tradiční rozdělení na střechu a fasádu. Široká škála tloušťky plechu, možnost řezání na míru a různé barevné provedení, dávají neomezené možnosti jejího využití. Důležitou předností trapézové plechové krytiny je její neohebnost a odolnost daná výškou profilu.

zaruka-blachotrapez-pladur-mat PLADUR® Wrinkle [MAT]. Lakované plechy s metalickou vrstvou ZM EcoProtect®. Systém nanášení povlaku PLADUR ZM spočívá v povlékání ocelového jádra vrstvou zinku a hořčíku s hmotností 130 g / m² a nejmíň dvěma vrstvami (podklad a vrchní vrstva) organického povlaku. PLADUR®  Wrinkle Mat je hrubozrnný materiál v barevných odstínech dle vzorníku, s 2-vrstvým systémem nanášení povlaku a tloušťkou povlaku 35 mikronů.

 

Parametry:

trapez-t18plus

sklon střechy od 5°
výška profilu: 16,5 mm
celková šířka: 1173 mm
efektivní šířka: 1127 mm
délka tabule: 2000 mm
tloušťka plechu: 0,5 mm

t18plusstrecharozmeryblachotrapez

 

Doprava a skladování:

  • Na přenášení tabulí musí být k dispozici tolik osob, aby se plechy nepřesouvaly po sobě nebo po zemi. Aby se plechy neohýbaly, musí se chytit v místech profilace, kde jsou nejpevnější. Tak se minimalizuje možnost poškození povrchové úpravy.
  • Pokud budou plechy skladovány delší čas (max. 3 měsíce), musí být okamžitě odstraněna ochranná fólie. Působení slunce a vlhkosti způsobuje poškození povrchové úpravy, znesnadňuje odstranění ochranné fólie a zbytky lepidla.
  • Během skladování musí být výrobky chráněny před prudkými změnami teploty a vzdušné vlhkosti. Ty způsobují kondenzaci páry. Nedodržení tohoto doporučení může způsobit vznik bílých skvrn (pozinkované plechy), černých skvrn (aluzinkové plechy) nebo poškození lakované vrstvy. Proto je nutné skladovat plechy v suchých a větraných prostorách mimo dosah chemicky agresivních látek, přímého slunce a vody (možnost zapaření plechu).
  • Oddělte materiál od země min. 20 cm.
  • Plechy se musí oddělit proklady nebo postavit (například ke zdi).
  • Při krátkodobém uložení plechu v otevřeném prostoru (během montáže) zajistěte naklonění tak, aby odtékala voda. Zajistěte jednoduché zakrytí s možností větrání.
  • Celý povrch plechů musí být suchý.

* Barevnost odstínu se může lišit v závislosti na šarži!

** Při splnění záručních podmínek výrobce (viz záložka související soubory).

Doplňkové parametry

Kategorie: Plechové krytiny
Barva RAL: 9005 černá*
Celková délka: 2000 mm
Celková šířka: 1173 mm
Deska: 1,7595 m2
Hmotnost desky: ~8 kg
Počet v balení: 1 m2
Povrch: PLADUR matný
Tloušťka: 0,5 mm
Typ: Trapézové plechy
Výška profilu: 16,5 mm (T18 Plus)
Záruka: 10 let**
Množství v balení: 2.346
jednotky: m2
KALKULÁTOR: NEPOČÍTÁ EFEKTIVNÍ VÝMĚRU!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: