Otevírací doba pobočky Homole (Č. Budějovice) je v PO - PÁ od 7:30 do 16:30. SO od 8:00 do 12:00.

Vstupní rohož s pozinkovanou mříží 580x365x100cm

PŘIPRAVENO K EXPEDICI
Značka: BIELBET
1 033 Kč / ks 1033,00 Kč / balení 853,72 Kč bez DPH
Skladem
ks

Odvodňovací rohož před dveře na hrubé nečistoty - škarbák. Používá se na odstranění hrubé nečistoty - především bahna, kamínků a sněhu. Lze použít i k zakrytí dvorků, též jako odvodňovací rošt, kdy se rošt zapustí pod úroveň podlahy na připravený odtokový žlab....číst více

Doplňkové parametry

Katalogové číslo: Kód: BIELBET4211758
Značka:BIELBET
Kategorie: ROHOŽE
Odtok o průměru: 50 - 110 mm
Počet v balení: 1 ks
Rozměr: 580 x 365 x 100 mm
Specifikace: pozinkovaná mříž
Typ: Rohože
Hmotnost: 5,5 kg
Běžná cena s DPH:
Naše cena s DPH: 1 033 Kč / ks
Naše cena bez DPH:853,72 Kč
Cena za ks s DPH:1 033,00 Kč

Kalkulátor

Kolik potřebujete
Dostanete ks
Za cenu Kč s DPH

Detailní popis produktu

Odvodňovací rohožka před dveře na hrubé nečistoty - škarbák


Rohožka je určená k bodovému sběru a odvádění vody z povrchu určeného pro chodce. Splňuje především úlohu typické rohožky. 
Rohožka, to není jen čistá podlaha, ale vizitka každého objektu, budovy nebo místnosti, do které je vhodné investovat. Rohožku tvoří umělohmotný základ pozinkové krytí. Ve dnu základu rohožky se nacházejí odtoky Ø 110, Ø75, Ø50
Svařovaný podlahový rošt má vysokou čistící schopnost především jedná-li se o bahno či sníh. Kvalitní materiály, ze kterých je rošt vyroben, zaručují jeho vysokou pevnost, nosnost a trvanlivost.
Lze použít i k zakrytí anglických dvorků i jako odvodňovací rošt, kdy se rošt zapustí pod úroveň podlahy na připravený odtokový žlab. 

Přednosti:

  • zajišťuje interiéry budov před vnikáním venkovních nečistot
  • estetický vzhled
  • nízká hmotnost - jednoduchá doprava a montáž

Technické parametry:

  • Odtok o průměru: 50 - 110 mm
  • Rozměr: 580 x 365 x 100 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola

Naposledy prohlížené produkty